• Staf

    NaamRolFunctie
    Kooyman, JeffreyOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Ammerstolse S.V. 2 - VV Haastrecht 21 - 4
  • Poulestanden Ammerstolse S.V. 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woerden 376012617918
    2Nieuwerkerk 3843126121415
    3VV Haastrecht 2742122111114
    4Olympia 474122214813
    5Stolwijk 273221713411
    6Ammerstolse S.V. 27223322578
    7ESTO 361411618-27
    8ONA 482152234-127
    9Antibarbari 871241722-55
    10VEP 380171549-341
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Jesse deTeamspeler
    Engelen, Joost vanTeamspeler
    Hoogveldt, NickTeamspeler
    Jong, Ronald deTeamspeler
    Jongkind, EmielTeamspeler
    Kooiman, SanderTeamspeler
    Kooyman, JeffreyTeamspeler
    Lugthart, WesleyTeamspeler
    Oosterom, NielsTeamspeler
    Pruyssers, BobTeamspeler
    Stuurman, StefanTeamspeler
    Teeuwen, PeterTeamspeler
    Wouden, Gert-Jan van derTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ammerstolse S.V. 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd