• Ammerstolse S.V. 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Zat 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jongkind, EmielOverige stafTeammanager
    Straver, RonaldTechnische stafAss.-trainer/coach
    Straver, RonaldOverige stafTeammanager
    Vermaas, BoyTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 11:30Perkouw 2 - Ammerstolse S.V. 2Sportpark Over De Wetering
    8 okt. 14:00Ammerstolse S.V. 2 - Bergambacht 3Sportpark De Snackert
    15 okt. 15:45VV Haastrecht 3 - Ammerstolse S.V. 2Sportpark Wilgenoord
    22 okt. 14:00Ammerstolse S.V. 2 - Groeneweg 5Sportpark De Snackert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Ammerstolse S.V. 2 - Alexandria'66 41 - 4
  • Poulestanden Ammerstolse S.V. 2 ( 5e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergambacht 311003033
    2DONK 311002113
    3Schoonhoven 311002113
    4Be Fair 410101101
    5Dilettant 410101101
    6Ammerstolse S.V. 200000000
    7Groeneweg 500000000
    8VV Haastrecht 300000000
    9ASW 2100112-10
    10Spirit 6100112-10
    11Perkouw 2100103-30

    Poulestanden Ammerstolse S.V. 2 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 29 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HOV/DJSCR 3330014779
    2Swift Boys 3311111744
    3Alexandria'66 43102912-33
    4Ammerstolse S.V. 23012513-81
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, TimTeamspeler
    Bouwer, KevinTeamspeler
    Dubbeldam, MaartenTeamspeler
    Hazewinkel, ArjanTeamspeler
    Heerens, RyanTeamspeler
    Hermans, NielsTeamspeler
    Jong, Ben deTeamspeler
    Lange, Jory deTeamspeler
    Straver, DaveTeamspeler
    Vermaas, MartijnTeamspeler
    Voorwinden, SiemTeamspeler
    Werken, Sam van deTeamspeler
    Wouden, Owen van derTeamspeler
    Wouden, Tygo van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Perkouw 2

    VS

    Ammerstolse S.V. 2

    01 oktober 202211:30 uur
    Sportpark Over De Wetering veld 1 - hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ammerstolse S.V. 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd